Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego
Siemoń

Pielgrzymka śladami św. Pawła do Grecji

Piątek, 07 Październik 2022 r.

Pielgrzymka śladami św. Pawła do Grecji


Parafia w Świerczynkach przy współpracy z Biurem Podróży ,,Żak'' organizuje pielgrzymkę śladami Świętego Pawła do Grecji. Podróż odbędzie się samolotem.Termin wyjazdu 30.04.2023-7.05.2023r. Cena 925 euro + dodatkowe  koszta związane z dojazdem na lotnisko + taksa klimatyczna .Podczas pielgrzymki zwiedzimy miejsca, gdzie Święty Paweł przebywał i głosił Ewangelię. Poznamy również niesamowitą ,grecką  kulturę zarówno starożytną, jak i współczesną. Szczegółowy plan wyjazdu i harmonogram wpłat dostępny u księdza. Zapisy oraz dodatkowe informacje udziela p.Katarzyna Umińska ze Świerczynek. 

Telefon 515 - 621 - 844 oraz e-mail: katarina810@wp.pl

MSZE ŚWIĘTE

Niedziela i święta
09.00 i 11.00

Dni powszednie
17:00

KANCELARIA

Wtorek, środa, czwartek
- pół godziny przed Mszą św.
W razie potrzeby po Mszy św.

SPOWIEDŹ

15 minut przed każdą Mszą św.