Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego
Siemoń

OCZYŚĆ DOM I ŚWIAT Z ELEKTROŚMIECI

Czwartek, 04 Luty 2021 r.

OCZYŚĆ DOM I ŚWIAT Z ELEKTROŚMIECI


Zapraszam całą wspólnotę parafialną do udziału w zbiórce zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (sprzęt RTV i AGD np. pralki, telewizory, komutery oraz inny sprzęt). Zbiórka będzie miała miejsce przy budynku gospodarczym Parafii - od 8 marca (poniedzialek) do 11 marca (czwartek) 2021 roku do godz. 10.00. Wyznaczona godzina jest godziną zakończenia zbiórki i odbioru zebranego sprzętu przez Green Office Ecologic.
Przychody z akcji pozwolą na wsparcie Polskich Misjonarzy, którzy głoszą Ewangelię w najbiedniejszych krajach świata: Zambii, Kamerunie, Kenii oraz Tanzanii.

 

MSZE ŚWIĘTE

Niedziela i święta
09.00 i 11.00

Dni powszednie
17:00

KANCELARIA

Wtorek, środa, czwartek
- pół godziny przed Mszą św.
W razie potrzeby po Mszy św.

SPOWIEDŹ

15 minut przed każdą Mszą św.